صفحه اصلی |
مروری بر گذشته (ایران دکتر)
30 ترفند زیبایی پوست و مو با روغن نارگیل
روغن نارگیل رطوبت طبیعی را به پوست برگردانده  و چربی مو را متعادل میکند. این روغن حاوی پروتئین، اسیدهای چرب، ویتامین B و C، روی، پتاسیم، آهن  دارد روغن نارگیل یکی از بهترین وسیله  خلاص شدن از شر خشکی مو برای همیشه است.. این ماده حاوی اسیدهای چرب با زنجیره متوسط (MCFAs). به راحتی  فولیکول های مو و پوست سر را مرطوب میکند. ویتامین E، اسید لوریک و کاپریک مو بازسازی و صورت را براق میکند.

این یکی از ساده ترین  درمانهای خانگی است، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که آن را امتحان نکنید مواد لازم: 3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل آلی، ذوب اب بطری اسپری آماده سازی: روغن نارگیل را به بطری اسپری  بریزید. آب را اضافه کرده و خوب تکان دهید  موها را با آن اسپری کنید مطمنا نتیجه مطلوبی خواهدد اد این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی ایران دکتر ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع و آدرس hiDoctor.ir مجاز می باشد بهترین درمان موهای خشکروغن نارگیلزیبایی و روغن نارگیلفواید روغن نارگیل برای مونرم کننده مو زیبایی, پوست, مو


دکتر سلام – شیر نارگیل حاوی ویتامین های C، E، B1، B3، B5، B6 همراه با آهن، سلنیوم، کلسیم، آهن، منیزیم، و فسفر است.. شیر نارگیل فواید  زیادی برای سلامتی و تندرستی انسان دارد . اما، ما قصد داریم تا در مورد فواید شیر نارگیل برای تقویت مو  صحبت کنیم.شیر نارگیل برای رشد  مجدد مو و تقویت آن استفاده می شود. همه  ما به  سه عنصر  نیاز داریم که  ماسک شیر نارگیل است.

این مواد 100 درصد طبیعی در آشزخانه وجود د ارد مواد لازم: -6 قاشق غذاخوری روغن زیتون -در صورت لزوم آب گرم -1 فنجان شیر نارگیل طرز تهیه: 1.  شیر نارگیل و روغن را باهم مخلوط کرده و هم می زنیم 2. این مخلوط را از ریشه مو تا نوک مو بزنید و سر را ماساژ دهید 3. موها را با نایلون ویا کلاه بپوشانید  10-15 دقیقه بماند. 4. موها را بشوئید این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی دکتر سلام ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع (hiDoctor.ir) مجاز می باشد.

تقویت مودرمان موهای ضعیفدرمان نازک شدن مورشد مجدد موماسک شیرنارگیلماسک موماسک موی خانگی زیبایی, پوست, مو