صفحه اصلی |
مروری بر گذشته (ایران دکتر)
مژه های تان را با مواد طبیعی تقویت کنید
 ایران دکتر – محصولات طبیعی  متعدد هستند که  تاثیرات معجزه گری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارند . در این بخش یک نوشیدنی شگفت انگیز برایتان آموزش می دهیم که قادر است موهای سفید را به رنگ طبیعی برگرداند و ریشه مو را هم تقویت می کند مواد لازم : - 200 میلی لیتر  روغن بذرک - 4  عدد لیمو - 3 حبه سیر - 1 کیلوگرم عسل طبیعی روش آماده سازی: پوست  سیر و لیمو را می گیریم . عسل و روغن بذرک به مخلوط به دست آمده ریخته. خوب مخلوط کرده تا صاف و یکدست شود.در یک ظرف شیشه ای  ریخته و   در یخچال نگه می داریم یک قاشق غذاخوری از اکسیر  را قبل از هر وعده غذا می خوریم. به یاد داشته باشید  از قاشق های چوبی یا پلاستیکی  استفاده کنید این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی ایران دکتر ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع و آدرس hiDoctor.

ir مجاز می باشد رفع سفیدی مورنگ مونوشیدنی برای رفع سفیدی مونوشیدنی تقویت مو زیبایی, پوست, مو


چگونه بسیاری از ما موهای سالم و قوی داریم؟  ولی این روزها موهای آسیب دیده  بسیاری وجود داردو این به علت  شرایط محیطی، استرس،  استفاده ازمواد شیمیایی برای حالت دادن به مو و غیره همه  به آسیب دیدن مو کمک میکند. روغن های طبیعی مو را تغذیه میکنند. در اینجا چند جمله  درباره روغن های طبیعی میگوئیم که موها را تقویت میکنند حتما از این روغنها استفاده کنید روغن نارگیل روغن نارگیل به عنوان روغن مفید برای مو شناخته شده است. غنی از چربی است و  شوره سر را کاهش داده ،  از شکستگی مو جلوگیری میکند روغن زیتون روغن زیتون سرشار از چربی های اشباع شده است که  زمانیکه در پوست و مو استفاده می شود خاصیت درمانی بسیار زیادی دارد.  منبع خوبی از ویتامین E است، که مو را تقویت میکند  روغن آرگان تازگی ها این روغن در تقویت مو  محبوبیت بسیار پیدا کرده است. این روغن یکی از بهترین روغن ها برای سلامت مو است.

  سرشار از ویتامین B و E و چربی های ضروری است نمیگذارد موها آسیب ببیند روغن تخم کتان روغن این غنی از اسیدهای چرب امگا 3 است که  به ترمیم موهای آسیب دیده کمک میکند. با استفاده از این روغن  موی خود را به طور منظم درخشان کنید تا تقویت شود این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی ایران دکتر ترجمه شده است و استفاده از آن فقط با ذکر منبع مجاز می باشد تقویت موروغن موروغنهای طبیعیفواید روغن زیتونمراقبت از مو زیبایی, پوست, مو