صفحه اصلی |
مروری بر گذشته (ایران دکتر)
حجامتبررسی مفید بودن حجامت در زمان حالاخبار وگزارشات
  حجامت، روش درمانی، که بیشتر مختص آسیایی ها است. در اینجا عکس های حجامت را با کیفیت مناسب جهت آشنایی شما با حجامت تهیه کرده ایم. این تصاویر برای بسیاری از شما که حجامت نکرده اید یا اینکه از نزدیک ندیده ای جالب و تماشایی است. در این بخش از سایت ایران دکتر 40 تصویر حجامت را می توانید مشاهده کنید. تماشای عکس های حجامت برای بسیاری از ما جذابیت دارد که چگونه انجام می گیرد و شخصی که حجامت کرده است پوست و بدن او به چه شکل در آمده است. ما حجامت را به تصویر کشیده ایم.

در برخی تصاویر، وسایل مورد نیاز جهت حجامت و همینطور نقاط مهم و لازم برای حجامت را نشان داده ایم همراه با آموزش تصویری.         عکس های حجامت   حجامت به روشی خاص وسایل لازم جهت حجامت کردن حجامت مفید برای درمان برخی از بیماری ها حجامت به روایت تصویر عکس با کیفیت از حجامت <<<>>> <<<>>> عکس از روش انجام حجامت <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>>   <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> حجامت پا <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>> <<<>>>     <<<>>> آموزش حجامت <<<>>> کلینیک تخصصی حجامت <<<>>> حجامت بصورت سنتی <<<>>> Tasvire hejamat Tasavir Hejamat aks az hejamat Hejamat     aks az hejamat AxTasavir HejamatTasvire hejamatآموزش حجامتتصاویر حجامتحجامت به روایت تصویرحجامت به روشی خاصعکس از روش انجام حجامتعکس با کیفیت از حجامتعکس حجامت پاوسایل لازم جهت حجامت کردنکلینیک تخصصی حجامت عکس های پزشکی و سلامت


  مجید امیتازی با بیان این که حجامت به عنوان یک شیوه درمانی و بعضی موارد یک روش پیشگیری است، گفت: انجام عمل حجامت دارای شرایط خاصی است که افراد حجامت کننده باید با آنها آشنا باشد. این متخصص طب سنتی گفت:  انجام حجامت در افرادی که اختلالات انعقادی دارند ممنوع است، همچنین باید بین جماع تا حجامت حداقل 12 ساعت فاصله باشد. وی تاکید کرد: باید توجه داشت که حجامت در حال گرسنگی نیز منع شده است. این متخصص طب سنتی در مورد نحوه حجامت در بانوان افزود: بانوان از انجام حجامت در تمام روزهای عادت ماهیانه و نیز زمان بارداری بپرهیزنند. رئیس سلامتکده طب سنتی اردکان گفت: حجامت باید در محیطی استاندارد و حتما تحت نظر متخصص امر انجام شود عمل حجامت به صورت خودسرانه نه تنها فوایدی ندارد بلکه در بعضی موارد عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. انجام حجامت زیر سن 2 سال و بالای 60 سال در منابع مکتوب و معتبر طب سنتی منع شده است.

بارداریحجامتدانستنیهاسلامتسنطب سنتیپزشکی پزشکی