صفحه اصلی |
آناتومی حواس بدن را بهتر بشناسیم آناتومی+حواس+بدن+را+بهتر+بشناسیم
انسان از طریق حواس پنجگانه خود اطلاعات را از محیط جمع آوری می کند و به مغز می فرستد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این اعضا چگونه فعالیت می کنند. در این مطلب آناتومی ..
کاربرد های آناتومی انسان کاربرد+های+آناتومی+انسان
کاربردهای آناتومی انسان عبارتند از: مقایسه آناتومی طبیعی یک انسان طبیعی با یک انسان بیمار و ارجاع بیماری به محل خاصی از بدن. بررسی کلیه مراحل تکامل از زیگوت تا انسان ..
ساز و کارهای غیر هماتولوژیکی مزایای هیپوکسی ساز+و+کارهای+غیر+هماتولوژیکی+مزایای+هیپوکسی
  در این بخش با بررسی ساز و کارهای غیر هماتولوژیکی هیپوکسی می پردازیم. بومیان نواحی مرتفع، تراکم هموگلوبین بیشتری نسبت به ساکنان مناطق پست دارند. بخش قابل توجهی از ..
سلول های بدخیم چه نقشی بر نیروی دفاعی بدن دارند؟ سلول+های+بدخیم+چه+نقشی+بر+نیروی+دفاعی+بدن+دارند؟
در این جهان هستی همه چیز اگر در جای مناسب خود قرار داشته باشد دارای خواصی است. سلول های بدخیم که باعث تضعیف نیروی دفاعی بدن می شوند اگر در همان جای خود قرار بگیرند با ..
دستگاه اسکلتی یا سیستم اسکلتی بدن انسان دستگاه+اسکلتی+یا+سیستم+اسکلتی+بدن+انسان
  دستگاه اسکلتی یا سیستم اسکلتی، از مجموعه استخوان ها و مفاصل تشکیل می‌گردد که ازطریق عضلات اسکتی یا ماهیچه های مخطط در اعمال حرکتی دخالت می کنند. ..
صفحه : 1 2 3   ... 11 12 13
پربازدیدترین ها
» بررسی فواید باورنکردنی هندوانه » شیوه درست کردن روغن رازیانه و موارد کاربرد آن » اساسی ترین اطلاعات درباره آندوسکوپی » از کجا بدانیم دچار بیماری ام اس شده ایم » چه موقعی دندان ها احتیاج به روکش دارد؟ » مفیدترین میوه پاک کننده معده » وقفه‌های تنفسی در خواب را جدی بگیرید » آنژین صدری چه بیماری است؟ » برای زنان برنامه های ورزشی پرفشار سینه » چرا پس از صرف وعده های غذایی دلمان دسر شیرین میخواهد؟ » درباره نقرس ؛ رژیم غذایی، درمان، علل و علائم آن چه میدانید » صحبتهایی پیرامون ریزش مو » با این میوه ضد سرطان بیشتر آشنا شوید » غربالگری نوزادان – یک برنامه در سراسر جهان » مواد غذایی برای کاهش اضطراب در اشخاص دیابتی » نقشه ای خوب برای طبیعی نشان دادن پوستتان » هر روز ۶۰۰۰ گام بردارید » فواید غذاهای سفید » چطوری برای کمک به زیبا شدن غذا انتخاب کنیم » ساندویچی سرشار از خاصیت
آخرین اخبار سلامت
» مصاحبه با یک فوق تخصص روماتولوژی در باره آرتریت روماتوئید » معجون ضد سرطان ! » چرا مردها بیشتر سرما می‌خورند؟ » تشخیص و درمان سرطان با یک آندوسکوپی ساده » موضوع: افزايش قدرت باروري در مردان و زنان » چطور چربی خون را کنترل کنیم؟ » ترس های رایج والدین و راه های مقابله با آنها » آبرسانی سریع و قوی پوست با شیر گاو! » آرتروز - نقش تغذیه - صفحه 3 » با انجام این آزمون، درباره شیردهی خود مطمئن شوید » قاچاق مواد با فسادهاي مالي بي‌ارتباط نيست » موضوع: چگونه دارو را درست مصرف کنيم » با این میوه ها پوست خود را آبرسانی کنید » بیماری ام اس - داروی آوونکس » مصرف این خوراکی ممکن است عمر شما را بیشتر کند » با اقدامات پيش از ازدواج آشنا شويد » آشنایی با چاپ سنگی » 6 آزمایش لازم برای زنان » خواص و فواید درمانی خوردنی ها و نوشیدنی های مختلف - تالار های » انزال زودرس- داروهای بی حس کننده(اخبار)